MAKE POLAND GREAT AGAIN odcinek 13



CZYTAJ WIĘCEJ: http://www.mpga.gazeta.pl SUBSKRYBUJ: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=gazetapl FACEBOOK: http://www.facebook.com/gazetapl.




30 thoughts on “MAKE POLAND GREAT AGAIN odcinek 13

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Kurwa żenujące. To ma być jakaś parodia? Próbujecie imitować takie programy jak Daily Show albo jak Last Week Tonight – nawet podobne tło sobie zrobiliście jak John Oliver ale kurwa żarty są naprawdę żenujące :/

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    na zachodzie na jedno mieszkanie 2 osoby? to sa jakies rzarty ? W Greater Manchester w Angli sie mieszka po co najmniej 3 osoby a najczesciej 4-5……

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Ciekawi mnie ten tekst o tym jak właściciel mówi że masz się wyprowadzić do jutra i musisz to zrobić. Akurat mam problem z lokatorami którzy nie płacą i odmawiają opuszczenia mieszkania a ja nie dość że nie mam prawa ich wyrzucić to jeszcze nie mam prawa odciąć im prądu za który nie płacą. Prawda jest taka że w Polsce właściciel wynajmowanego mieszkania nie ma do swojej własności żadnych prawa prawo chroni oszustów którzy żyją wygodnie i bezpiecznie na koszt właściciela mieszkania.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Czy komentujacy tutaj tez sa oplacani jak "klaskacze i hihacze"?

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Bardzo fajny odcinek. Nie zgodziłbym się tylko z ostatnim zdaniem: "Na rynku mieszkań jest wolny rynek"

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Haha banda pedałów i kretynow w jednym miejscu:)

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Zajebiste, czemu to ma tak małą oglądalność? Pierwszy raz na to trafiłem coś słabe promo.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Oni się nie nadają jako prowadzący, chcecie zrobić kopie tego co nadaj HBO, ale wyszła chińska podróbka. Żenada.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Randomowo mi się tu "włączyliście" i muszę przyznać, że już dawno nie powiało taką harmonijną dawką prawdy, ironii, lekkości i profesjonalizmu. Brawo Wy. Niniejszym włączam swoją super moc i przeinaczam się w SUBSKRYBENTA (swoją drogą "subskrybent" pisany małymi literami jakoś tak nie pasuje).

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Lubię Wasze odcinki i trzymam za Was kciuki. Rynek mieszkaniowy w Polsce jest wręcz patologiczny. Ludzie często mają wybór albo 100% swojej pensji wydać na mieszkanie i bilet miesięczny albo zamieszkać pod mostem no i wtedy mieć na kino i popcorn raz na jakiś czas. W takim kraju żyjemy…

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Panowie – matematyka Wam sie nie sklada: przy kredycie NIE POLICZYLISCIE CZYNSZU? na tym mieszkaniu za 300 tys. to byloby jakies 600PLN/mc czyli jeszcze +215 tys. PLN w skali 30 lat, czyli kredyt+czynsz kosztuje 1000 tys. PLN a wynajem 800 tys. PLN + swoboda zmiany, miejsca, lokalu itd. Dobranoc!

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Ten odcinek jest na prawdeę fajny. Merytorycznie i komediowo…

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Obejrzałem z zainteresowaniem i rozbawieniem od samego początku do końca. Mieszkanie miesięcznie za 2 200 zł najmu albo 1 300 zł kredytu + opłaty, haha! Więc od raz przewinąłem do początku oglądać od nowa, a tam "Mieszkanie +" 50 m2 za 1 200 zł z opłatami i na własność po iluś tam latach. Przecież to jest rewelacyjna oferta w porównaniu do ofert wolnego rynku – wiec dlaczego jest wyśmiewana? A realizuje ją rząd, którego szefem jest premier z którego się prowadzący nabijają. WTF? Niestety, to odcinek kiepski bo nierzetelny – z tezą z góry założoną a cytowane przez prowadzących fakty nie przeszkadzają im w wysnuwaniu sprzecznych z faktami konkluzji.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Przecież nie tylko w Polsce tak jest… Do Korei Północnej jechać?

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Gazeta.pl to nie jest polskie medium!!! Blokowac tych anty-polakow… gownarzeria, synalkowie bylych komuchow mysla ze sa smieszni — zalosni jestescie!!!!

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Czekam na każdy odcinek. Bravo. Pora na Trudny temat. Tzw. Służba zdrowia. O ile czytacie komentarze mogę "pomóc'" . Z punktu widzenia tej która musi długo tłumaczyć dlaczego pacjent musi czekać Rok na konsultację specjalistów, badania itp.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    A ja Was chłopaki uwielbiam! i nawet zalogowałam się jedynie po to aby Wam to napisać 🙂

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    jest 3 opcja- emigracja i w Berlinie wydawać 30% budżetu na mieszkanie.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    No dobra skoro jednak chcecie być polskim wcieleniem Johna Oliviera to może warto zgłębić temat. Problem wynajmu nie pojawił się z dnia na dzień i może warto zastanowić się o co chodzi? W tym momencie wasz materiał jest o tym że mamy sraczkę, a nie dlaczego ją dostaliśmy.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Co za bzdury! A gdzie mieszkania lokatorskie z czynszem regulowanym? Ja w takim mieszkam – najem dożywotni, zameldowanie, liczniki moje, o ścianach (o ile ich nie burzę) decyduję ja. W zamian właścicielowi kamienicy płacę czynsz regulowany, obecnie 6,90 zł za metr.
    A gdzie mieszkania komunalne? W takim Wiedniu 2/3 mieszkań, to komunalne, dzięki czemu w pozostałych 1/3 ceny są zbliżone do miejskich za sprawą rynku właśnie.
    Słabe przygotowanie Panowie…

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    A to nie jest aby tak, że ceny mieszkań zawsze były pompowane "programami mieszkaniowymi", czyli dolewaniem kasiory do ognia? Gdyby nie ingerencje państwa, ceny mieszkań byłyby wolnorynkowe, czyli najpierw zaje*ście wysokie (skoro jest taka nadwyżka popytu), a potem (gdy już się ich od gwinta nabuduje) po prostu normalne.
    Państwo niech się ograniczy do kontroli, aby następne dziesiątki developerów nie znikały z rynku, jak tylko zainkasują opłatę za mieszkanie na etapie dziury w ziemi. Jakimś tam rozwiązaniem są już obecnie specjalne konta, na których blokowane są środki od nabywców mieszkań i z których to kont można do momentu zakończenia inwestycji pokrywać wyłącznie koszty jej prowadzenia.

  • May 11, 2018 at 1:25 pm
    Permalink

    Wolny rynek ?
    Gdzie ?
    No chyba nie w Polsce.
    Nie było ani słowa o tym jak podatki i regulacje wpływają na ceny mieszkań.
    Tych socjalistycznych bredni, nie da się słuchać.